O Nas

Poznaj MedShare.

Nasza misja

Misja MedShare wykracza poza tradycyjne granice diagnostyki patologicznej, przenosząc ją na nowy, globalny poziom. Dążymy do stworzenia świata, w którym odległość nie ogranicza dostępu do ekspertów, a szybkość i dokładność diagnozy nie są kompromisowane przez granice geograficzne.

Nasza platforma umożliwia lekarzom zlecanie diagnoz specjalistom z całego świata, zapewniając tym samym pacjentom dostęp do najwyższej jakości ekspertyz, niezależnie od ich lokalizacji. Z drugiej strony, dajemy patomorfologom możliwość przyjmowania zleceń i dzielenia się swoją wiedzą oraz doświadczeniem na skalę globalną, zwiększając ich wpływ i zasięg.

Dla nas, MedShare to nie tylko technologia; to ruch społeczny, który ma na celu zmienić sposób, w jaki myślimy o diagnostyce medycznej. Chcemy zbudować most łączący lokalne społeczności z globalną siecią ekspertów, umożliwiając bardziej zintegrowaną, skuteczną i opartą na współpracy opiekę zdrowotną.

Przystąp do MedShare i stawiaj czoła wyzwaniom medycyny XXI wieku na szerszą skalę. Razem możemy zdefiniować nowy standard w diagnostyce patologicznej, poprawiając życie ludzi na całym świecie.

Kto tworzy MedShare?

MedShare to polski startup zajmujący się wdrażaniem digitalizacji badań patomorfologicznych. Wspieraniem procesu diagnostycznego narzędziami sztucznej inteligencji. Kieruje nami multidyscyplinarny zespół składający się z ekspertów w dziedzinie informatyki, sztucznej inteligencji, medycyny oraz zarządzania. 

Mikołaj Stryja

Filip Gara

Kate Budzanowska

small_c_popup.png

Contact us

Let's have a chat